استند گلدان

پژوهان صنعت تولید کننده انواع استند گل و استند گلدان فلزی طرح دار با قیمت مناسب

با گسترش آپارتمان نشینی و لزوم به کارگیری مناسب فضای موجود در منازل و آپارتمانها ، همچنین حفظ زیبایی بصری منازل و ادارات و کمک به طراحی شیک تر و حفظ دکوراسیون با گلدانهای گل طبیعی و گل مصنوعی بهترین راه بیشتر به چشم آمدن تزئینات این چنینی، استفاده از استند گل و استند گلدان امروزه بسیار رواج پیدا کرد است.

استفاده از جا گلدانی آپارتمانی فلزی یا چوبی با توجه به کمبود فضای داخلی آپارتمانها بسیار مورد توجه قرار گرفته و در کنار زیبایی گلدانها ، استند گلدان با نقوش برش خورده ی خود و رنگ سفید و قهوه ای که مد روز میباشد جاذبه ای ویژه برای داخل  سالنها ،بالکن و دیگر فضاهای منازل و ادارت و شرکتها به وجود آورده است.

در این بین مطلوب ترین رنگهای استند گل و گیاه ، رنگ سفید و قهوه ای بوده . سفید که یاد آور پاکی و نظافت و درخشندگی ایست و  قهوه ای که همرنگ خاک و پوست درختان است یادآور حس سر سبزی و تازگی طبیعت میباشد. ما دست به تولید انواع استند گلدان و یا پایه دکوری در ابعاد 30 *30 در ارتفاع 92  سانتیمتر زده ایم . استند گلدان  با استفاده از خدمات برش لیزر و در طرح های مختلف قابل تولید میباشد.

انواع استند گل با قیمت مناسب میباشد که برای طرح های زیبا و کیفیت عالی این جا گلدانی ها از طریق خرید اینترنتی استند گلدان مبلغی مناسب و قابل رقابت با دیگر محصولات مشابه میباشد.

فروش استند گلدان فلزی طرحدار از دیگر محصولات شرکت ما بوده، انواع استند گلدان دکوری ، قابلیت نگهداری از 7 گلدان به صورت همزمان را داراست. تعداد طبقات بالای استند دکوری کمک به جمع گلدانها در یک محیط به صورت ایستاده را فراهم نموده و از زدن قفسه و طبقات برای نگهداری گلدانها جلوگیری نموده و زیبایی بصری چندانی را ایجاد میکند.

جهت سفارش جا گلدانی یا استند گل میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید. مدلهای جدیدتر و شیک تر استند گلدان در دست طراحی است و به زودی به بازار عرضه میشود. جهت سفارش محصولات در تعداد بالا با شماره ی 09126908702 آقای نصرالهی تماس بگیرید.

خرید اینترنتی استند گلدان فروش چوبی قیمت پایه گلدان آپارتمانی جا گلدانی فلزی استند گلدان نردبانی خدمات برش لیزری گل و گیاه دکوری
پایه گلدان آپارتمانی جا گلدانی فلزی استند گلدان نردبانی خدمات لیزر گل و گیاه دکوری خرید اینترنتی استند گلدان فروش چوبی قیمت

ما ایرانی­ها مردم احساساتی هستیم، دوست داریم همیشه در خلوت خودمان در کنار یک باغچه کوچک، زمان خود را سپری کنیم. حال باتوجه به فاصله گرفتن ما از فضاهایی که میشود در آن گل و گلدان نگهداری کرد، این امر در حال فراموشی می باشد.

وجود باغچه و حیاط های پر از گل، با گسترش آپارتمان نشینی بسیار کمتر شده و گلدان­های زینتی و تزیینی به داخل فضای خانه راه پیدا کرده است. بالکن­ها و حتی داخل راهروهای ورودی و داخل سرویس­های بهداشتی پر شده از گلدانهای کوچک و بزرگی که خانمهای خانه هرروز برای نظافت منزل آنها را جابجا میکنند.

ما با تولید استند گل کمک نموده ایم فضای داخل منازل علاوه بر حفظ زیبایی، نظم ویژه ای پیدا کند و با جمع کردن گلدان­ها در یک استند سی ان سی CNC شده ی زیبا این سرسبزی را سرو سامان داده و از شلوغ شدن محیط خانه جلوگیری مینماید.

این واحد با تولید و ارائه استند گل و استند گلدان بر طبق آخرین تکنولوژی روز سعی بر آن دارد نقشی کوچک در ایجاد فضایی مشابه به آنچه را مردم می پسندند داشته باشد. طرح­ها و برش­های متفاوت سی ان سی در رنگ های زیبا و ملایم تولید شده و دوچندان آنرا چشمگیر نموده، یادآور خانه های قدیمی سر سبز و پر هیاهوی دوران کودکی مان است.

جاگلدانی یا همان استند گل با دستگاه تمام اتوماتیک لیزر و با توجه به طرح مورد نظر که از قبل برای استند گل طراحی شده برش خورده، سپس فرم گرفته و بعد از رنگ آمیزی برای ارسال به انبار این واحد ارسال می گردد. طرح های زیبای گل بروی استند گلدان خوش می درخشد.

این استند گل قابلیت استفاده در فضای خانه و فضای باز ، راه پله هاو اماکن دیگر را دارد که میتواند همزمان 7 گلدان را نگهداری نماید. امید است با استفاده و بهره گیری از این جا گلدانی از زندگی خود لذت بیشتری ببرید.