استند گلدان فلزی

پژوهان صنعت تولید کننده انواع استند گل و جا گلدانی فلزی طرح دار با قیمت مناسب

خرید اینترنتی استند گلدان فروش استند گلدان چوبی استند گلدان فلزی قیمت پایه گلدان جا گلدانی آپارتمانی جا گلدانی فلزی استند گلدان نردبانی قیمت استند گل استند گل و گیاه استند دکوری فروش استند گل
خرید اینترنتی استند گلدان فروش استند گلدان چوبی استند گلدان فلزی قیمت پایه گلدان جا گلدانی آپارتمانی جا گلدانی فلزی استند گلدان نردبانی قیمت استند گل استند گل و گیاه استند دکوری فروش استند گل

با گسترش آپارتمان نشینی و لزوم به کارگیری مناسب فضای موجود در منازل و آپارتمانها ، همچنین حفظ زیبایی بصری منازل و ادارات و کمک به طراحی شیک تر و حفظ دکوراسیون با گلدانهای گل طبیعی و گل مصنوعی بهترین راه بیشتر به چشم آمدن تزئینات این چنینی، استفاده از استند گل و استند گلدان امروزه بسیار رواج پیدا کرد است.

استفاده از جا گلدانی آپارتمانی فلزی یا چوبی با توجه به کمبود فضای داخلی آپارتمانها بسیار مورد توجه قرار گرفته و در کنار زیبایی گلدانها ، استند گلدان با نقوش برش خورده ی خود و رنگ سفید و قهوه ای که مد روز میباشد جاذبه ای ویژه برای داخل  سالنها ،بالکن و دیگر فضاهای منازل و ادارت و شرکتها به وجود آورده است.

در این بین مطلوب ترین رنگهای استند گل و گیاه ، رنگ سفید و قهوه ای بوده . سفید که یاد آور پاکی و نظافت و درخشندگی ایست و  قهوه ای که همرنگ خاک و پوست درختان است یادآور حس سر سبزی و تازگی طبیعت میباشد. ما دست به تولید انواع استند گلدان و یا پایه دکوری در ابعاد 30 *30 در ارتفاع 92  سانتیمتر زده ایم . استند گلدان  با استفاده از خدمات برش لیزر و در طرح های مختلف قابل تولید میباشد.

انواع استند گل مبلغی در حدود قیمت 250 هزار تومان میباشد که برای طرح های زیبا و کیفیت عالی این جا گلدانی ها از طریق خرید اینترنتی استند گلدان مبلغی مناسب و قابل رقابت با دیگر محصولات مشابه میباشد.

فروش استند گلدان فلزی طرحدار از دیگر محصولات شرکت ما بوده، انواع استند گلدان دکوری ، قابلیت نگهداری از 7 گلدان به صورت همزمان را داراست. تعداد طبقات بالای استند دکوری کمک به جمع گلدانها در یک محیط به صورت ایستاده را فراهم نموده و از زدن قفسه و طبقات برای نگهداری گلدانها جلوگیری نموده و زیبایی بصری چندانی را ایجاد میکند.

جهت سفارش جا گلدانی یا استند گل میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید. مدلهای جدیدتر و شیک تر استند گلدان در دست طراحی است و به زودی به بازار عرضه میشود. جهت سفارش محصولات در تعداد بالا با شماره ی 09126908702 آقای نصرالهی تماس بگیرید.