شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.

برش لیزری چیست؟ برش لیزری فناوری جدیدی است که در آن از اشعه یا پرتو لیزر برای برش اجسام با جنس های مختلف استفاده میگردد و به دلیل مزایای بسیار زیاد آن ، کاربردهای فراوانی در صنعت دارد.

Amada 2415 X III

میز کار بدون ریپوزیشن 2550×1500

قابلیت برش :

آهن 0.5mm-12mm

استیل 0.5mm-6mm

چگونگی عملکرد و برش لیزر:

پرتو لیزر توسط دستگاهی که پرتو خیلی قوی را ایجاد میکند، برروی سطح مورد نظر تابیده میشود و آن قسمت بسته به جنس مواد مورد استفاده آب شده ، میسوزد یا تسعید میشود که به واسطه فشار گاز از روی سطح جسم پاک میشود.

کاربرد لیزر در صنایع ورق کاری، آسانسور، کیس های صنعتی و مخابراتی ، تزیینات داخلی ، صنایع نظامی و درب و پنجره سازی کاربرد دارد.

برش لیزری فلزات استیل آهن

برتریهای برش لیزر :

  • در برش لیزر ، سطح برش خورده از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.
  • برش با دقت بسیار بالایی انجام میشود.
  • سرعت برش فوق العاده بالاست.
  • عدم نیاز به قالبسازی و پرسکاری
  • امکان برش دقیق نقشه های پیچیده

شرکت پژوهان صنعت با تسلط بر دانش فناوری برش لیزری  یا CNC که مخفف عبارات CONTROL NOMERICAL COMPIUTER به معنای کنترل عددی کامپیوتر میباشد ، توانسته با ارائه خدمات برش لیزری انواع  فلزات از جمله : برش آهن و استیل ، گالوانیزه  ، آلومینیوم و همینطور خدمات خمکاری ورق های فلزی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا شامل :  دو عدد دستگاه صنعتی پانچ cnc ، مدل Aries24s Amada و یک عدد دستگاه لیزر co2 مارک Amada و دارای 4 عدد  دستگاه پرس برک 2 و 3 متری و cnc و nc به ارائه خدمات برای مشتریان عزیز می پردازد .

برش لیزر استیل : برش صنعتی لیزری توسط تقویت اشعه لیزر بر سطح فلز یا ذوب شدن فلز و کنار زدن مواد مذاب توسط گاز صورت میگیرد . چون کنترل حرکات لیزر توسط کامپیوتر و کدهای سی ان سی CNC انجام میپذیرد ، دقت آن بسیار بالا بوده و طبق برنامه ریزی قبلی ، و بدون خطا انجام میپذیرد ، به راحتی خواسته ی مشتریان گرامی شرکت را تامین میکند .

برش لیزری

برش لیزری جهت انجام برشهای دقیق با اشکال مختلف بروی فلزات سخت که براحتی توسط  ابزارهای برش معمولی نمیتوان به آن شکل داد ، صورت میپذیرد . در فن آوری فایبر لیزر ، نور لیزر توسط دیودهای بسیاری تولید شده و با فیبرهای نوری هدایت و تقویت می شود . نور هدایت شده از طریق فیبرهای نوری پس از تقویت توسط لنز مخصوص متراکم شده و به سطح  فلز تابانده میشود ، به علت استفاده از لیزر برای برش فلزات کارآیی برش به مقدار 200% کارآمدتر از ماشین های لیزر CO2 مرسوم و مورد استفاده عموم میباشد وبه این شیوه  قطعات دستگاه از فرسودگی و یک بار مصرف بودن در امان خواهند ماند .

برش لیزری به ما امکان میدهد تا طرح های متنوع را در کوتاهترین زمان و با دقت بالا ، کمترین هدر رفت صفحات فلزی ، بدون آسیب زدن به ترکیب فلزات ، حفظ بافت آهن با همان کیفیت اول ، کمترین میزان اکسید لبه های برش ، کاهش چشمگیر قیمت به علت حذف مرحله قالب سازی شاهد باشیم .

جهت اطلاع از قیمت برش لیزری انواع فلزات آهن ، آلومینیوم ، استیل و گالوانیزه با شماره ی 02155262888 تماس حاصل فرمائید .