شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.

برش لیزری آهن با استفاده از دستگاه برش لیزر با دقت بالا انجام میشود. از مهمترین مزایای برش لیزری میتوان از برش فلزات با دقت و کیفیت بالا و همچنین برشی دقیق بدون استفاده از ابزارهای مکانیکی نام برد . در برش لیزری فلزات با تمرکز نور بر روی سطح کوچکی از فلز توسط یک منبع انرژی با توان بالا تامین میشود . در نتیجه ، تمرکز انرژی زیاد باعث ذوب ، سوختن و یا بخار شدن ماده درآن نقطه میشود . مواد مذاب یا سوخته توسط گاز کمکی در این محله از نقطه برش دور می شوند . گاز کمکی معمولا گاز اکسیژن و یا گاز نیتروژن میباشد . در برش با اکسیژن ، انرژی حاصل از سوختن ماده ، همراه با اکسیژن نیز به کمک لیزر می آید و نتیجه کار نسبت به برش با نیتروژن ، امکان برش سطوح با قطر بالاتر و با سرعت بیشتروجود دارد اما کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پایین تر است. انتخاب پارامترهای برش و توان دستگاه و گازبرش عمدتا بر مبنای جنس قطعه کار و ضخامت آن صورت میگیرد.

ما با در اختیار داشتن قوی ترین و مدرن ترین دستگاه های برش لیزر فلزات مانند آهن و استیل و آلومینیوم ، آماده ارائه خدمت به صنعتگران محترم هستیم.

جهت اطلاع از قیمت برش لیزری انواع فلزات آهن ، آلومینیوم ، استیل و گالوانیزه با شماره ی 02155262888 تماس حاصل فرمائید .