برای برش لیزری فلزات با دستگاه برش لیزری بدین صورت عمل میشود که نور لیزر از یک منبع بر روی قطعه فلز متمرکز شده و باعث ذوب شدن و یا سوختن آن قطعه میشود . مواد سوخته توسط گاز اکسیژن یا نیتروژن از نقطه برش دور شده که وجود گاز اکسیژن در فضا خود به برش بهتر لیزر کمک میکند و درنتیجه نسبت به برش نیتروژن ، امکان برش سطوح با قطر بالاتر و با سرعت بیشتر میباشد اما کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پائین تر است . بنابراین انتخاب توان دستگاه و گاز برش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای جنس قطعه کار و ضخامت آن صورت میپذیرد .

برش لیزری فلزات

به علت انتخاب نحوه قرار گیری ورقهای فلزی کنار یکدیگر در دستگاه برش لیزری فلزات ، بهترین حالت قرار گیری ورق های فلزی کنار یکدیگر صورت خواهد پذیرفت و با کمترین هدر رفت صفحات روبرو خواهیم بود در نتیجه  بیشترین بازده را خواهیم داشت . به علت امکان قرار دادن ورقها به تعداد بالا در دستگاه ، زمان کمتری جهت تعویض ورق ها صورت گرفته ، در کمترین زمان بیشترین میزان ورقهای برش خورده را خواهیم داشت .  صافی سطح برش طبق استاندارد جهانی DIN EN ISO 9013 خواهد بود . اکسیده شدن لبه ی فلزی صفحات نیز بسیار پائین بوده و احتیاج به پلیسه گری همچون گذشته نخواهد بود .  تغییر ساختار فلزی ورقها و تضعیف مقاومت صفحات را شاهد نخواهیم بود . همچنین دیگر نیازی به قالبسازی نبوده و در کل شاهد کاهش میزان چشمگیری از هزینه ها خواهیم بود .

برش لیزری فلزات

شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.

جهت اطلاع از قیمت برش لیزری انواع فلزات آهن ، آلومینیوم ، استیل و گالوانیزه با شماره ی ۰۲۱۵۵۲۶۲۸۸۸ تماس حاصل فرمائید .