خدمات برش لیزری CNC

شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.

دستگاه صنعتی خدمات برش لیزری CNC با توانایی برش انواع ورق آهن تا ضخامت ۱۲ میلیمتر و برش ورق استیل تا ضخامت ۶ میلیمتر در طولهای مختلف. ورق دستگاه لیزر این واحد ۱۵۰۰x2550 میلیمتر میباشد که قابلیت reposition ورقهای با طول بیشتر با خدمات برش لیزری نیز قابلیت برشکاری دارند.

برشها توسط دستگاه لیزر خدمات برش لیزری مدل amada lc ۲۴۱۵ X III انجام میپذیرد . دستگاه لیزر برش ورق آهن از ۰٫۵mm تا ۱۲mm با قابلیت تعداد برش زیاد صورت میگیرد . دقت دستگاه خدمات برش لیزری بالا بوده و قابلیت برش ورقهای استیل از ضخامت ۰٫۵mm تا ۶mm را نیز داراست.

خدمات برش لیزری

نقشه های برش دستگاه همگی با پسورد dwg باید ذخیره شوند سپس بوسیله ی فایلهای جی کد قابل انتقال به دستگاه خواهند بود و دستگاه خدمات برش لیزری توانائی خواندن آنرا پیدا می کند ، پس دستگاه توانائی اجرا و خواندن و برش خطوط و حروف را نیز خواهد داشت که تولیدات آن در بسیاری از صنایع به کار میرود . برشهای مختلف در ضخامتهای متفاوت و اشکال متفاوت همگی جزو خدمات برش لیزری بوده ، قیمت ها با توجه به تعداد و طول محیط محاسبه خواهد گردید ، بدیهی است سفارشات در تعداد بالا با هزینه ی کمتری قابل برش خواهد بود .

نوع ورق و ضخامت آن بسیار مهم میباشد ، ما با در نظر گرفتن کلیه موارد ، بهترین راهکار را انتخاب نموده و به کار خواهیم گرفت تا از اتلاف ورق و هزینه های جانبی جلوگیری نموده و شما آسانتر قادر به تولید محصول مورد نظرتان شوید . لطفا برای دریافت اطلاعات و مشاوره بیشتر با شماره های تماس ما ارتباط برقرار نمائید . سفارشات شما در اسرع وقت و با بهترین کیفیت به شما تحویل داده خواهد شد .