خدمات برش لیزری CNC

شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.

دستگاه صنعتی خدمات برش لیزری CNC با توانایی برش انواع ورق آهن تا ضخامت 12 میلیمتر و برش ورق استیل تا ضخامت 6 میلیمتر در طولهای مختلف. ورق دستگاه لیزر این واحد 1500×2550 میلیمتر میباشد که قابلیت reposition ورقهای با طول بیشتر نیز قابلیت برشکاری دارند.

برشها توسط دستگاه لیزر مدل amada lc 2415 X III انجام میپذیرد . دستگاه لیزر برش ورق آهن از 0.5mm تا 12mm با قابلیت تعداد برش زیاد صورت میگیرد . دقت این دستگاه بالا بوده و قابلیت برش ورقهای استیل از ضخامت 0.5mm تا 6mm را نیز داراست.

خدمات برش لیزری

نقشه های برش دستگاه همگی با پسورد dwg باید ذخیره شوند سپس بوسیله ی فایلهای جی کد قابل انتقال به دستگاه خواهند بود و دستگاه توانائی خواندن آنرا پیدا می کند ، پس دستگاه توانائی اجرا و خواندن و برش خطوط و حروف را نیز خواهد داشت که تولیدات آن در بسیاری از صنایع به کار میرود . برشهای مختلف در ضخامتهای متفاوت و اشکال متفاوت همگی جزو خدمات برش لیزری بوده ، قیمت ها با توجه به تعداد و طول محیط محاسبه خواهد گردید ، بدیهی است سفارشات در تعداد بالا با هزینه ی کمتری قابل برش خواهد بود .

نوع ورق و ضخامت آن بسیار مهم میباشد ، ما با در نظر گرفتن کلیه موارد ، بهترین راهکار را انتخاب نموده و به کار خواهیم گرفت تا از اتلاف ورق و هزینه های جانبی جلوگیری نموده و شما آسانتر قادر به تولید محصول مورد نظرتان شوید . لطفا برای دریافت اطلاعات و مشاوره بیشتر با شماره های تماس ما ارتباط برقرار نمائید . سفارشات شما در اسرع وقت و با بهترین کیفیت به شما تحویل داده خواهد شد .