قیمت خدمات لیزر برش لیزری فلزات تهران خدمات برش لیزر سی ان سی cnc

شرکت خدمات لیزر پژوهان صنعت

خدمات لیزر فناوری جدیدی است که در آن از اشعه لیزر برای برش فلزات استفاده می شود و بیشتر در زمینه صنعت استفاده می شود. خدمات برش لیزر توسط اشعه لیزر از یک خروجی برروی اجسامی که می خواهد بریده شود انجام می شود. در این فناوری قسمتی از فلز مورد نظر بریده شده ، آب می شود ، می سوزد یا تصعید می شود سپس توسط فشار گاز از روی جسم پاک می شود، درآخر سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی بریده خواهد شد.

می توان روی اکثر فلزات خدمات لیزر برش انجام داد، فلزاتی مانند فولاد، آهن و آلومینیوم بیشترین کاربرد را در برش لیزری دارند. مواد دیگری که می توان با دستگاه برش لیزری برروی آنها انجام داد شامل چوب، پلاستیک، شیشه و یا سرامیک است.

نحوه قیمت دهی خدمات لیزر چگونه است؟

حکاکی لیزر و یا خدمات لیزر برش فلزات به روشهای مختلف قیمت گذاری میشود. زیرا برای تعیین هزینه خدمات لیزر به زمان برش توجه میکنند. بدین صورت که هرچقدر زمان خدمات برش لیزر فلز طول بکشد، بر اساس واحد دقیقه محاسبه خواهد شد. این روش مناسب برای کارهای تکی نمیباشد و بیشتر برای انجام برش لیزر سری مناسب است. از طرفی خدمات آماده سازی دستگاه و طرح نیز باید در نظر گرفته شود. بهتر این است که خدمات لیزر بر اساس طول خط برش و مساحت حکاکی محاسبه شود در این صورت بدون انجام نمونه میتوان هزینه آن را مشخص کرد. در انجام کار سری زمان برش برای فلز را بطور دقیق محاسبه کرده و به مشتری اعلام میکنیم.

برای گرفتن قیمت تمام شده بهتر است با ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره برای خدمات لیزر و حکاکی روی فلزات از قیمت و هزینه مشخص برای محصول مورد نظر خود مطلع شوید.

خدمات لیزر نسبت به سایر روشها مزیت هایی دارد از جمله اینکه انرژی متمرکز شده در آن قطر کانونی کوچکی داشته و سرعت زیادی نیز دارد، از این رو این برش ظرافت بسیار بالایی دارد. مزیت دیگر برش لیزر نسبت به روش مکانیکی آن است که کار کردن با آن راحتر می باشد و پس از انجام برش، لبه فلز را خراب نکرده و علاوه بر برش مستقیم ، می تواند این کار را به صورت منحنی و با دقت بالا نیز انجام دهد. علاوه بر این موارد , خدمات لیزر دقت بالایی داشته و با وجود کمی سوزاندن به کل کار ضربه نمیزند.

خدمات برش لیزر فلزات قیمت خدمات لیزر فلز

خدمات برش لیزر فلزات

خدمات لیزر، تکنولوژی جدیدی است که در آن توسط لیزر مواد مختلف را با دقت بسیار بالا، سرعت بالا و با قدرت زیادی برش می دهند. چون قطر لیزر کم است ، برش لیزری بسیار دقیق بوده و هیچ گونه خطایی نخواهد داشت. اما نکته مهم در اینگونه برش نوع جنس ماده ای است که مورد لیزر قرار میگیرد و باید به آن توجه شود، زیرا سطح برخی مواد بعد از برش لیزر کمی میسوزد.

خدمات لیزر و طرح های دقیق و پیچیده:

با برش لیزر می توان خدمات لیزر گسترده ای از انواع طرح های دقیق و پیچیده را بر روی انواع فلزات با دقت بسیار بالا  انجام داد. دستگاه برش لیزری کمک بسیاری در تبدیل کار دستی به کار ماشینی داشته و کار انسانها را از انجام کار دستی به طراحی تصاویر و طرح های پیچیده سوق داده است.

علاوه بر موارد بالا در ذیل به برخی از مزیت های خدمات لیزر یا برش لیزری اشاره می نماییم :

 • نمونه سازی سریع و عدم نیاز به قالب سازی
 • سهولت در کاربرد
 • عدم تاب برداشتن متریال برش شده
 • دقت و سرعت فوق العاده بالا
 • حذف پروسه پلیسه گیری
 • امکان انتخاب بهترین چیدمان
 • به حداقل رساندن ضایعات و پرت کاری
 • امکان تولید چند قطعه مختلف با ضخامتهای یکسان
 • تنوع در تعداد
 • امکان تکرار پذیری یک قطعه با کیفیت ثابت
 • صاف بودن سطح برش خورده

خدمات لیزر پژوهان صنعت برش لیزر سی ان سی خدمات برش لیزری

انواع روشهای خدمات لیزر:

در برش لیزر از روشهای مختلفی استفاده میشود که عبارتند از :

 1. تبخیر ماده
 2. سوزاندن
 3. برش سرد
 4. ذوب ماده با دمیدن گاز پرفشار
 5. ایجاد شکاف با تنش های حرارتی

شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.