قیمت برش لیزری فلزات خدمات لیزر برش لیزری فلز خدمات پانچ سی ان سی cnc

قیمت برش لیزری فلزات

جهت دریافت انواع خدمات و مشاوره های تخصصی و آگاهی از قیمت برش لیزری فلزات، لطفا با شماره های ما تماس حاصل نموده ، طرح و سایز و تعداد کارهای خود را ارائه دهید تا با توجه مطالب گفته شده قیمت خدمات برش لیزر به شما ارائه شود.

این شرکت دارای دو عدد پانچ cnc ، مدل Aries24s Amada و یکعدد لیزر co2 مارک Amada و دارای ۴ عدد پرس برک ۲ و ۳ متری و cnc و ncc می باشد. خدمات برش لیزر  توسط دستگاه لیزر مدل amada lc ۲۴۱۵ alder cutter انجام میپذیرد. دستگاه لیزر برش تا ورق ۱۲mm با قابلیت تعداد برش زیاد ، خدمات برش لیزری را صورت می دهد و مناسب برای برش ورق های آهن و استیل میباشد. دقت این دستگاه بالا بوده و قابلیت برش ورقهای بسیار نازک به ضخامت ۴٫۵ mm را نیز داراست این دستگاه ، مجهز به بیست ابزار که اتوماتیک عوض میشوند ( Tool Changer ) ، چهار محوره و مجهز به دو عدد اتو ایندکس که امکان چرخش ۳۶۰ درجه را فراهم می نماید  میباشد .

خدمات برش لیزر مختلف در ضخامتهای متفاوت و اشکال متفاوت همگی جزو خدمات برش لیزری بوده، قیمت برش لیزری فلزات با توجه به تعداد و طول محیط محاسبه خواهد گردید ، بدیهی است سفارشات خدمات لیزر در تعداد بالا با هزینه ی کمتری قابل برش خواهد بود .

خدمات برش لیزری

شرکت پژوهان صنعت  به فعالیت های زیر میپردازد : 

خدمات لیزر ، خدمات برش لیزر ، برش لیزر سی ان سی

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – شهرک صنعتی ۴ دانگه – بین خیابان ۲۳ و ۲۴ – خیابان اشکان – پلاک ۱۰

آدرس کارخانه :

تهران – شهرک صنعتی ۴ دانگه – شهرک صنعتی سهند – سوله های بنفش – پلاک  ۴/۸۲۶

تلفن:  ۰۲۱۵۵۲۶۲۸۸۸۸

فکس: ۰۲۱۵۵۲۶۲۸۸۹

موبایل: ۰۹۱۲۶۹۰۸۷۰۲

ایمیل: info@cncpars.ir

با دریافت طرح های تان قادر خواهیم بود از نرم افزار های جانبی جهت ارائه طرح به دستگاه ها بهترین و مناسب ترین برش را ارائه دهد .

شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.